ЛЕГАЛІЗОВАНО ПЕРВИННУ ПРОФСПІЛКОВУ ОРГАНІЗАЦІЮ «ОДВ-ЕЛЕКТРИК» КОНФЕДЕРАЦІЇ ВІЛЬНИХ ПРОФСПІЛОК ЛЬВІВЩИНИ
19 травня 2014 року реєстраційною службою Новороздільського міського управління юстиції легалізовано Первинну профспілкову організацію «ОДВ-ЕЛЕКТРИК» Конфедерації вільних профспілок Львівщини. Мета діяльності даної організації полягає у захисті трудових, соціально-економічних інтересів працівників, формується на основі вільного вибору та вступу. Первинна профспілкова організація «ОДВ-ЕЛЕКТРИК» є структурною ланкою Конфедерації вільних профспілок Львівщини ( голова КВПЛ- Соколов А.М.). Головою Первинної профспілкової організації «ОДВ-ЕЛЕКТРИК» Конфедерації вільних профспілок Львівщини є Діденко Володимир Олександрович, що працює монтером на даному підприємстві.
|
Питання ефективних запобігання та протидії корупції є однією із найважливіших проблем, які намагається вирішити сучасна Українська держава. Актуальність даного питання зумовлюється тим, що корупція провокує й поглиблює суспільні кризові явища, підриває імідж України на світовій арені, негативно впливає на мікро- та макроекономічні процеси, перешкоджає налагодженню конструктивного діалогу між владою та громадськістю, руйнує засади розбудови правової держави та громадянського суспільства. Тому розробка та впровадження заходів антикорупційного спрямування є одним із першочергових завдань державної влади. На шляху до реалізації цього завдання зроблено чимало кроків: прийнято нове антикорупційне законодавство, низку нормативно-правових актів, спрямованих на запобігання та протидію корупції; ведеться постійний діалог Української держави із світовою спільнотою щодо вироблення ефективних механізмів протидії та подолання корупції; здійснюються наукові дослідження з питань запобігання корупці
...
Читати далі »
|
Суд зобов'язаний поважати честь і гідність усіх учасників цивільного процесу і здійснювати правосуддя на засадах їх рівності перед законом і судом незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних та інших ознак.
Цей принцип полягає в тому, що суд зобов‘язаний дотримуватися етичних норм як в суді, так і поза судом. Зміст цих принципів можна розкрити через положення, які містяться у Кодексі професійної етики судді, затвердженому V з'їздом суддів України 24.10.2002 р. Суддя повинен здійснювати судочинство в межах та в порядку, визначених процесуальним законом, і виявляти при цьому тактовність, ввічливість, витримку й повагу до учасників судового процесу та інших осіб.
Суддя у визначеному законом порядку надає засобам масової інформації можливість одержувати відомості, виключаючи при цьому порушення прав і свобод громадян, приниження їх честі
...
Читати далі »
|
На планеті живе майже 2 млрд дітей. Як найвразливіша частина суспільства вони потребують особливого захисту й піклування. Від ставлення держави до дітей значною мірою залежить її імідж на міжнародній арені. Проблема дитячої безпритульності та бездоглядності не нова для України. На думку українських учених, бездоглядність є відображенням політико-економічного й культурного стану соціуму, закономірним наслідком кризи перехідного етапу розвитку країни.
Бездоглядність дітей є однією з найзлободенніших проблем сьогодення, яка стосується не тільки соціально незахищених верств чи так званих неблагополучних сімей. Неблагополучною можна назвати ту родину, в якій мають місце алкоголізм, наркоманія та інші аморальні прояви життя. Але не завжди благополучною є та сім’я, в якій батько і мати працюють з ранку до вечора, незнаючи чим займається дитина у вільний час.
Слід зазначити, що «бездоглядність» та «безпритульність» не завжди залежить
...
Читати далі »
| |