Субота, 10.04.2021, 21:58
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Новороздільське МУЮ
    Головна » 2014 » Червень » 27

          Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

         Тому бажаю усім міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбутнього рідної України!

     

    З повагою,

    начальник управління юстиції                                     Ярина Яценко

    Переглядів: 219 | Додав: Novyj_rozdil | Дата: 27.06.2014 | Коментарі (0)

    Найчастіші запитання та відповіді

    Що розуміється під «публічною» інформацією» у Законі України «Про доступ до публічної інформації»? Чи є інформація з обмеженим доступом публічною?

    Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

     Тобто до публічної інформації Законом віднесено:

    • всю інформацію, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень;

    • визначену в статті 13 Закону інформацію, що знаходиться у володінні розпорядників, які не є суб’єктами владних пов ... Читати далі »

    Переглядів: 248 | Додав: Novyj_rozdil | Дата: 27.06.2014 | Коментарі (0)

     Є радість у житті – народження дитини!

              Щастя – народити дитину вперше!

              Але, відповідно до ст. 144 Сімейного кодексу України батьки зобов'язані невідкладно, але не пізніше одного місяця від дня народження дитини, зареєструвати народження дитини в органі державної реєстрації актів цивільного стану.

               Невиконання цього обов'язку є підставою для покладення на батьків адміністративної відповідальності (ст. 212-1 Кодексу про адміністративні правопорушення України) у вигляді штрафу від 17 до 51 грн.

              Реєстрація народження дитини провадиться органом РАЦС з одночасним визначенням її похо ... Читати далі »

    Переглядів: 247 | Додав: Novyj_rozdil | Дата: 27.06.2014 | Коментарі (0)

    Створити безкоштовний сайт на uCozCopyright MyCorp © 2021