Вівторок, 13.04.2021, 06:39
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Новороздільське МУЮ
  Головна » 2013 » Листопад » 22 » Страхування дітей
  12:45
  Страхування дітей

  При страхуванні дітей страхувальниками виступають батьки й інші родичі дитини, які укладають договори страхування, сплачують страхові внески, а застрахованим є дитина у віці з дня народження до 18 років. Як правило, вік, стан здоров'я страхувальника не має значення при укладанні договору страхування, але в окремих випадках страхові компанії можуть це обумовити. Крім того договори страхування дітей можуть бути укладені юридичними особами підприємствами, установами, організаціями.

  Страховими компаніями пропонується кілька варіантів страхування дітей:

  1.Види довгострокового накопичувального страхування, пов'язані з грошовими накопиченнями різноманітного цільового призначення (страхування вихованців дитячих будинків, страхування до весілля).

  2. Види короткострокового страхування, які дають можливість компенсувати тимчасову чи постійну втрату здоров'я у зв'язку з настанням нещасного випадку;

  3. Різні програми добровільного медичного страхування, які передбачають не тільки матеріальну підтримку у випадку настання надзвичайних ситуацій, а й визначену договором медичну послугу і допомогу.

  Строк страхування при укладенні договору страхування дітейвизначається як різниця між віком 18 років та віком (у повних роках) застрахованого під час під писання договору.

  На користь однієї дитини можна укласти кілька договорів страхування.Нe укладаються договори страхування з інвалідами І групи.

  Страхова сума встановлюється за угодою сторін (страхувальника і страховика).

  Страхові премії залежить від величини страхової суми, строку договору та форми (способу) сплати внесків (одноразово чи розстроченим платежем).

  Страхова сума виплачується застрахованому при дожитті до 18 років, а у разі настання нещасного випадку, що стався в період дії договору, певний відсоток відповідно до рівня ризику.

  Ще одним видом страхування дітей є весільне страхування або, як його ще називають, «дошлюбне страхування». Договір страхування до шлюбу може бути укладено на користь дітей, котрі постійно проживають в Україні. Вік дитини на день підписання договору не може перевищувати 15 повних років. За змістом цей договір є договором на дожиття.

  При страхуванні до одруження страхувальниками виступають батьки, бабусі, дідусі та інші родичі дитини віком від 18 до 80 років, які уклали договір на користь дітей застрахованих осіб.

  Страхова сума може бути встановлена за бажанням страхувальника і виплачується після закінчення терміну страхування у зв'язку з реєстрацією шлюбу. Страхова компанія може встановити мінімальний розмір страхової суми.

  Варто зазначити, що відповідальність страховика закінчується тоді, коли дитина досягнула повноліття, але виплата здійснюється лише через певний проміжок часу. Від моменту закінчення терміну дії договору і до моменту виплати страхового забезпечення з приводу реєстрації шлюбу застрахованої особи (або до досягнення нею 21-го року) договір діє в повному обсязі в частині інших ризиків, включених до обсягу відповідальності страховика. А за цей вичікувальний період розмір страхової суми зростає на додатковий процентний дохід, який враховується у структурі тарифної ставки.

  У цьому виді страхування розмежовують строк страхування та вичікувальний період.

  Вичікувальний період- період між закінченням строку страхування, якщо до 21 року шлюб так і не був зареєстрованим, та між закінченням строку страхування.

  Цим двом періодам властивий різний обсяг відповідальності страховика.

  У період дії договору страховик несе відповідальність за всіма застрахованими ризиками. У вичікувальний період страховик залишається відповідальним тільки щодо дожиття застрахованого до вступу до шлюбу чи до 21 року.

  Важливим є те, що договір страхування до одруження може передбачати і відповідальність страховика при настанні смерті застрахованого під час дії договору або при втраті здоров'я у зв'язку із нещасним випадком.

  Якщо в період дії договору страхування має місце смерть страхувальника, то дія договору продовжується без подальшої сплати страхових внесків і дає право застрахованій особі на отримання повної страхової суми при реєстрації шлюбу. У випадку смерті страхувальника протягом певного періоду дії договору, наприклад у перші місяців (від онкологічного захворювання, захворювання серцево-судинної системи тощо) застрахованій особі виплачується частина страхових платежів, або викупна сума, якщо це передбачено договором страхування. При настанні смерті застрахованої особи страхувальнику повертаються всі сплачені внески, а дія договору страхування припиняється.

  Страхові випадки, пов'язані із втратою здоров'я застрахованої особи, передбачають виплату страхового забезпечення при тимчасовій втраті працездатності у таких формах: грошова допомога, розрахована за таблицями відповідно до ступеня втрати працездатності, або щомісячна грошова допомога у відсотках від страхової суми за кожний день лікування.

  Страхова премія визначається залежно від віку страхувальника і застрахованої особи, страхової суми, терміну страхування та інших умов договору. Страхова премія сплачується готівкою, шляхом безготівкового розрахунку, одноразово, щорічно, щоквартально,щомісячно або в інші терміни, передбачені договором страхування.

  Страхування до одруження це гарантована виплата страхового забезпечення застрахованому навіть у тому випадку, якщо в період дії договору страхування сплата страхових внесків буде перервана у зв'язку зі смертю страхувальника. Тому найбільший інтерес до цього виду страхування проявляється у бабусь, і дідусів, яких влаштовує виплата страхового забезпеченій внукам при вступі в шлюб, незалежно від того, чи дожив страхувальник до закінчення строку страхуванняі не заплатив всі внески за договором в повному обсязі.

  Обмеженнями для страхувальника щодо здійснення змішаного страхування життя та й власне просто страхування життя є захворювання на невиліковні хвороби: СНІД, онкологія, тяжкі хронічні захворювання. Страховик, як правило, не укладає такі договори з непрацюючими інвалідами І групи.

   

  Переглядів: 826 | Додав: Novyj_rozdil | Рейтинг: 1.0/1
  Всього коментарів: 0
  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Створити безкоштовний сайт на uCozCopyright MyCorp © 2021