Середа, 24.04.2024, 06:33
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Новороздільське МУЮ
    Головна » 2014 » Квітень » 22 » Порядок державної реєстрації шлюбу
    14:22
    Порядок державної реєстрації шлюбу

    Заява про державну реєстрацію шлюбу подається чоловіком та жінкою до будь-якого державного органу реєстрації актів цивільного стану за їхнім вибором.

     Особи, які бажають зареєструвати шлюб, мають досягнути шлюбного віку на день реєстрації шлюбу. Шлюбний вік для чоловіків та жінок встановлений у вісімнадцять років. Сімейним кодексом передбачено також випадки реєстрації шлюбу особами, які досягнули шістнадцяти років, але за умови, якщо суд ухвалив рішення про надання їм права на шлюб, у випадку, коли це відповідає їхнім інтересам .

    Особи, які бажають зареєструвати шлюб, зобов’язані пред’явити паспорт або паспортний документ. Якщо жінка і (або) чоловік не можуть через поважні причини особисто подати заяву про реєстрацію шлюбу, таку заяву, нотаріально засвідчену, можуть подати їх представники. Повноваження представника мають бути також нотаріально засвідчені.

    Шлюб реєструється після спливу одного місяця від дня подання особами заяви про реєстрацію шлюбу. У виняткових випадках цей строк може бути скорочений на підставі спільної заяви осіб, які бажають укласти шлюб, та документів, які підтверджують наявність поважної причини для його скорочення. Такими причинами можуть бути вагітність нареченої, народження нею дитини, а також якщо є безпосередня загроза для життя нареченої або нареченого. Шлюб у такому випадку реєструється у день подання відповідної заяви або у будь-який інший день за бажанням наречених протягом одного місяця.

    Якщо наречені не можуть з’явитися з поважних причин до відділу реєстрації актів цивільного стану в установлений їм день, то дата реєстрації шлюбу за їх письмовою заявою переноситься згідно з їхнім бажанням на інший день. Переносити дату реєстрації шлюбу можна протягом року з моменту подання заяви про державну реєстрації шлюбу.

    Присутність нареченої та нареченого в момент реєстрації їхнього шлюбу є обов'язковою. Наречені мають право обрати прізвище одного з них як спільне прізвище подружжя або надалі іменуватись дошлюбними прізвищами, або приєднати до свого прізвища прізвище нареченого (нареченої).  Наречені зобов'язані повідомити один одного про стан свого здоров'я. Або ж відмовитись від направлення на медичне обстеження, про що зазначається у заяві про державну реєстрацію шлюбу.

    Переглядів: 364 | Додав: Novyj_rozdil | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Ім`я *:
    Email *:
    Код *:
    Створити безкоштовний сайт на uCozCopyright MyCorp © 2024