Четвер, 28.03.2024, 20:37
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Легалізація громадських формувань | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Новороздільське МУЮ
    Порядок реєстраціїНормативна база

    Реєстрація громадської організації (відповідно до статті 12 Закону України «Про громадські об’єднання»)

    Керівник або особа (особи), яка має право представляти громадське об'єднання для здійснення реєстраційних дій, протягом 60 днів з дня утворення громадського об'єднання подають (надсилають поштовим відправленням) до уповноваженого органу з питань реєстрації за місцезнаходженням громадського об'єднання заяву за формою, затвердженою Міністерством юстиції України, до якої додаються:

         1) примірник протоколу установчих зборів, оформленого з дотриманням вимог частин другої, п'ятої, сьомої статті 9 Закону;

         2) статут (у двох примірниках);

         3) відомості про керівні органи громадського об'єднання із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові (за наявності), дати народження керівника, членів інших керівних органів, посади в керівних органах, контактного номера телефону та інших засобів зв'язку, а також зазначені відомості про особу (осіб), яка має право представляти громадське об'єднання для здійснення реєстраційних дій, до яких додається письмова згода цієї особи, передбачена частиною шостою статті 9 цього Закону, якщо така особа не була присутня на установчих зборах;

         4) заповнена реєстраційна картка на проведення державної реєстрації юридичної особи.

         Заяву, реєстраційну картку та відомості про керівні органи, підписує керівник або особа (особи), яка має право представляти громадське об'єднання для здійснення реєстраційних дій. Справжність підпису зазначеної особи на заяві про реєстрацію громадського об'єднання    засвідчується нотаріально.

           Для реєстрації громадської спілки, крім документів, передбачених частиною третьою цієї статті, подаються документи, які містять відомості щодо структури власності засновників - юридичних осіб та фізичних осіб - власників істотної участі цих юридичних осіб.

         У разі якщо засновником (засновниками) громадської спілки є іноземна юридична особа, крім документів, передбачених частиною третьою цієї статті, додатково подається легалізований у встановленому порядку документ про підтвердження реєстрації іноземної юридичної особи в країні її місцезнаходження - витяг із торговельного, банківського або судового реєстру, що відповідає вимогам Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців".

         Документи, які відповідно до вимог цього Закону подаються (надсилаються) до уповноваженого органу з питань реєстрації, мають бути викладені державною мовою.

         У разі неподання (ненадсилання) документів для реєстрації громадського об'єднання протягом 60 днів з дня утворення таке громадське об'єднання не вважається утвореним.

    Реєстрація громадського об’єднання здійснюється безкоштовно! 

    Зразок заяви - /zajava_pro_reestraciju_gromadskoji_organizaciji.doc

    РЕЄСТРАЦІЯ СТРУКТУРНИХ УТВОРЕНЬ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ:

         Для реєстрації структурного утворення політичної партії до реєструючого органу подається заява встановленого зразка, завірена керівним органом політичної партії.  
         До заяви додаються:
         копія статуту політичної партії; 
         протокол установчих зборів або конференції, на яких було утворено обласну, міську, районну організацію або інше структурне утворення політичної партії.

         Слід відмітити, що Статутом політичної партії також може бути передбачено подання додаткових документів для реєстрації структурного утворення політичної партії.
         Реєструючий орган приймає рішення про реєстрацію або відмову у реєстрації структурного утворення політичної партії протягом 10 днів з дня надходження заяви.
         Про реєстрацію структурного утворення політичної партії видається реєстраційне свідоцтво, встановленого Кабінетом Міністрів України зразка.

                        ЗАЯВА про реєстрацію структурного утворення політичної партії -/zajava_pro_reestraciju_strukturnogo_utvorennja_pol.doc
     

    ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ПЕРВИННИХ ПАРТІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ:

    Первинні  осередки    політичної    партії,   яким   статутом політичної партії не надається право юридичної особи,  легалізують свою  діяльність  шляхом письмового повідомлення про утворення до відповідного  органу  юстиції Міністерства  юстиції   України   в 10-денний  строк з часу їх утворення.

     Про своє утворення первинні осередки політичної партії повинні  у вказаний  строк  повідомити також   відповідні  місцеві  органи  виконавчої  влади та  органи місцевого самоврядування.

     Відповідний орган  юстиції  Міністерства   юстиції   України, прийнявши документи  про легалізацію,  протягом трьох годин видає довідку  про  легалізацію первинних  осередків політичної партії. 

    ПОВІДОМЛЕННЯ про утворення первинного осередку   політичної партії - /povidomlennja_pro_utvorennja_pervinnogo_oseredku_p.doc

     

    РЕЄСТРАЦІЯ СТАТУТУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

     

         Відповідно до Положення про державну реєстрацію статутів територіальних громад, затвердженого постановою КМУ від 27.07.1998 № 1150, реєстрація статутів територіальних громад сіл, селищ, міст (крім Києва, Севастополя і міст обласного значення) здійснюється районними, міськрайонними (у разі утворення) управліннями юстиції, статуту територіальної громади міста Києва - Укрдержреєстром, а статутів територіальних громад міста Севастополя і міст обласного значення - відповідними міськими управліннями юстиції за заявою встановленого зразка. 
         Зокрема, для реєстрації статуту до органу, що здійснює цю реєстрацію, разом із заявою подаються:
       а) статут територіальної громади села, селища, міста у двох примірниках;
       б) рішення представницького органу місцевого самоврядування про затвердження статуту;
       в) протокол пленарного засідання представницького органу місцевого самоврядування, на якому прийнято рішення про реєстрацію статуту;
       г) документ про внесення плати за реєстрацію статуту.

         Орган, що здійснює реєстрацію статуту, не має права вимагати від заявника подання документів, не передбачених законодавством, однак в разі потреби перевіряє відомості, які містяться в поданих документах.  
         Заява про реєстрацію статуту розглядається в місячний термін.
         За результатами розгляду заяви приймається рішення про реєстрацію статуту або відмову в його реєстрації.


                   ЗАЯВА про реєстрацію статуту територіальної громади- /zajava_pro_reestraciju_statutu_teritorialnoji_grom.doc

     

    Створити безкоштовний сайт на uCozCopyright MyCorp © 2024